» Команда Barristers отримала виправдувальний вирок у резонансній справі

29 червень 2022, Середа, 15:29

Команда Barristers отримала виправдувальний вирок у резонансній справі

6 Серпня 2019г.
Глоба

Виправдувальний вирок отримала команда Barristers за обвинуваченням ч.2 ст.222 і ч.5 ст.27 ч.1 ст.358, ч.2 ст.358, ч.3 ст.358 КК. у Святошинському суді Києва.

Про це повідомив партнер АО Barristers Костянтин Глоба у блозі для видання Закон і бізнес, передає Резонанс.

"4 роки тому до мене прийшов клієнт, історія якого вразила до глибини душі, вразило нахабство слідства, відсутність безсторонності судового процесу, вразили "професійні" потерпілі у провадженні, загалом вразило усе, що я почув", - зазначив він.

Зі слів К.Глоби, взяти захист у цьому провадженні на завершальній стадії судового розгляду за умов pro-bono його вмовила помічниця Тецька І.М.

"Незважаючи на патовість ситуації, у нас фактично вийшло розпочати судовий розгляд з самого початку, в процесі роботи через декілька років до цієї справи приєдналась моя помічниця вже в якості адвоката, оскільки на той час отримала свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю", - зазначив він.

Спільними зусиллями вдалось провести дійсно справедливий судовий розгляд, при цьому перед дебатами 4 рази намагались змінити обвинувачення, змінилось близько 10 прокурорів у процесі, підкреслив К.Глоба.

"Потерпілі починали намагатись вибачатись та плутатись у свідченнях, почали відбуватись ті речі, коли прокуратура і потерпілі у процесі провадження вийшли на самих себе...

Загалом, цей пост не про мене, не про нашу перемогу чи гопнічество прокуратури та слідства протягом шести років, це пост про вдячність людяності адвокату Тецькій І.М., яка вмовила мене взяти цю справу. Це твоя перемога, адвокат! Чекаємо апеляційну скаргу прокурора", резюмував партнер АО Barristers.

УТВОРЕНО АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «BARRISTERS»