» Утворено адвокатське об’єднання «Barristers»

08 серпень 2022, Понеділок, 16:05

Утворено адвокатське об’єднання «Barristers»

18 Грудня 2017г.
25465609_1516275775075514_730386015_n

Внаслідок злиття АО «Пономаренко і партнери», а також АО «Shevchuk & Partners» було створено єдине Адвокатське об'єднання «Barristers» До складу команди увійшли адвокати Пономаренко Денис, Шевчук Олексій, Глоба Костянтин, Левковець Андрій, Новиков Ілля та інші колеги. Основною спеціалізацією команди залишається кримінальне право і процес. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на інформагенство Зрада.

З офіційною презентацією початку діяльності Адвокатського об'єднання «Barristers» адвокат Олексій Шевчук виступив на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу в Києві. Тема доповіді: Екстрадиція по-українськи: КПК і реалії.

Детальніше: Інститут-екстрадиції

Про практичні аспекти правник розповів на прикладі справи Платона Коболєва, позбавленого українського громадянства і екстрадованого в Молдову. Захис твердить, що на момент його екстрадиції ще тривав процес судового оскарження. Наразі адвокатам вдалося оскаржити позбавлення П. Коболєва громадянства.

«Проблемним аспектом в процесі екстрадиції є те, що прокуратура не може звертатися до суду з іншим клопотанням, ніж про екстрадиційний арешт», - зазначив Олекісй Шевчук.

Також він підкреслив, що підстави для відмови в екстрадиції не обмежуються КПК: додаткові підстави містяться в міжнародних актах.

ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК: БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ — ЦЕ МІФ, ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ