01 червень 2023, Четвер, 05:43

Крапка в справі квартири депутата Лещенка не поставлена – Холодницький

31 Січня 2019г.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що розслідування справи щодо покупки дорогої квартири депутатом фракції "Блок Петра Порошенка" Сергієм Лещенком, не закрито. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів, пише ZN.UA.

"До його закриття ще дуже далеко. Поки не будуть виконані всі вказівки прокурора, не встановлено, звідки взялися кошти... Порівняємо, що фігурант справи говорив... І крапка буде поставлена. Підтверджую, нехай не розслабляється, слідство повинно бути завершено", - підсумував керівник САП.

Холодницький також повідомив, що буде відновлено розслідування двох кримінальних проваджень стосовно депутатів, що були закриті перед новим роком. Один з них є кандидатом у президенти. При цьому Холодницький відмовився уточнити, про кого йде мова, повідомивши лише, що це людина з "протилежного табору".

"На нараді в понеділок я дав вказівку перевірити законність закриття кожного провадження, а також подивитися, які саме справи були закриті ", - заявив голова САП. Склалося таке враження, що в кінці року це зробили "під шумок". Тому кожне провадження буде перевірено, до 8 лютого процесуальні керівники повинні мені доповісти. Почекаємо", - повідомив він.