19 липень 2024, П'ятниця, 13:17

На Хмельниччині судитимуть членів ОЗГ, які погрожуючи вбивством, вимагали кошти

2 Вересня 2020г.
На Хмельниччині судитимуть членів ОЗГ, які погрожуючи вбивством, вимагали кошти

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Хмельницької області затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт відносно чотирьох членів організованої злочинної групи, які займались вимаганням коштів.

Про це повідомляє Резонанс 2 вересня із посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області.

За ефективного процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області, працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області спільно із співробітниками управління КОРД та управління стратегічних розслідувань в області ДСР Національної поліції України викрито зловмисників у травні цього року.

Організатор злочинного об’єднання – житель м. Волочиськ, маючи досвід вчинення злочинів проти власності, поєднаних з насильством відносно потерпілих, розробив план протиправного заволодіння грошовими коштами та залучив до складу групи ще трьох місцевих мешканців.

В одного із потерпілих спільники вимагали щомісячно 2 тис грн, але з часом їх «апетити» зростали та, прикриваючись неіснуючим боргом, вони поставили потерпілому вимогу переоформити право власності на автомобіль «Ауді А4».

В інших чоловіків зловмисники вимагали 40 тис грн, 1 тис доларів США та 2 тис доларів США неіснуючих боргів.

При цьому всі неправомірні вимоги членів злочинної групи супроводжувались застосуванням фізичного насильства та погрозами.

Обвинувальний акт відносно вказаних осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 189 КК України (вимагання з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, з погрозою вбивства, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров’я людини, вчинене організованою групою), направлено для розгляду до Волочиського районного суду Хмельницької області.

Усім обвинуваченим обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.