30 травень 2023, Вівторок, 14:52

На Київщині під виглядом співробітників СБУ діяла банда розбійників

4 Грудня 2018г.

На Київщині затримали псевдо-працівників Служби безпеки України, які "спеціалізувалися" на елітних автомобілях. Про це повідомив у соцмережі Facebook речник Генеральної прокуратура України Андрій Лисенко.

Прокуратурою Київської області спільно з обласним підрозділом Національної поліції затримано злочинну групу з 4 осіб, які здійснювали розбійні напади на території Київської області та міста Києва. Так, «розбійники з великої дороги», використовуючи формений одяг, шеврони та підроблені посвідчення офіцерів Служби безпеки України, здійснювали розбійні напади на дорогах, зупиняючи лише елітні автомобілі, заволодівали майном водіїв та пасажирів, - інформує прес-служба прокуратури.

Під час одночасних обшуків за адресами фігурантів виявлено спецодяг, шеврони СБУ, підроблені посвідчення різних правоохоронних органів, зброю, боєприпаси до неї, ножі, маскувальний одяг, балаклави, рації та безліч державних номерних знаків, які використовували під час розбійних нападів.

Зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 187 КК України (розбій).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - передає Резонанс.

БОЙНЯ У КНЯЖИЧАХ. ДВА РОКИ ПОТОМУ