» На Київщині “замінували” Бориспільський міськрайсуд

07 грудень 2022, Середа, 21:51

На Київщині “замінували” Бориспільський міськрайсуд

23 Квітня 2020г.
ЗаминБорис4

23 квітня о 14 годині на службовий телефон канцелярії Бориспільського міськрайонного суду Київської області було здійснено дзвінок. Чоловічий голос повідомив про замінування судової установи.

Співробітниками територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області організували евакуацію 18 працівників суду та 11 відвідувачів, було сповіщено до правоохоронних органів та забезпечено охорону будівлі до прибуття підрозділів поліції, ДСНС та охорони здоров‘я. Про це Резонансу повідомили у ССО столичного регіону.

Після обстеження приміщень будівлі суду фахівці-вибухотехніки з Національної поліції підозрілих предметів не виявлено.

Суд продовжив свою роботу, а слідчі встановлять відповідну кваліфікації цьому неправдивому повідомленню.

У КИЄВІ СПІЙМАЛИ ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ ЗІРВАВ СОТНЮ СУДОВИХ ЗАСІДАНЬ (ОНОВЛЕНО)

Як писав Резонанс, Лебединським районним судом Сумської області розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина С., у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками).

Суд визнав доведеним, що обвинувачений напочатку квітня 2020 року о 12:27 год., перебуваючи на мосту с. Червлене Лебединського району, діючи умисно, знаючи та усвідомлюючи, що поширена ним інформація є неправдивою та спричинить безпідставне відволікання сил і засобів спеціальних служб для перевірки вказаного повідомлення, здійснив дзвінок зі свого мобільного телефону на лінію екстреного виклику оператора «102» ГУНП в Сумській області, та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування мосту в с. Червлене Лебединського району, а також вищевказаного населеного пункту. В ході проведення огляду місця події працівниками поліції та спеціалістами вибухотехнічного відділу, вибухових матеріалів виявлено не було.

6 МІСЯЦІВ АРЕШТУ ДІСТАВ ЗЛОВМИСНИК ЗА НЕПРАВДИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИБУХ