» На квартирах для учасників АТО черкаський посадовець вкрал 3,8 млн грн.

06 жовтень 2022, Четвер, 07:54

На квартирах для учасників АТО черкаський посадовець вкрал 3,8 млн грн.

4 Липня 2017г.
В наручниках

Збитків на 3,8 млн грн. було завдано державі під час закупівлі квартири для учасників АТО та членів їх сімей за завищеними цінами у Черкаської області. Про це йдеться у повідомленні департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Оперативники управління захисту економіки Нацполіції в Черкаській області встановили, що директор одного з департаментів облдержадміністрації уклав договір з комерційною фірмою на придбання 20 квартир для сімей учасників та інвалідів антитерористичної операції.

Фірма запропонувала ціну 13-14 тис. грн./кв. м. Посадовець не звернувся до органів державної влади та підприємства для підтвердження дійсної ринкової вартості 1 кв. м. квартир, які були запропоновані учасниками торгів, як того вимагає закон.

Він не впевнився в завищенні запропонованих цін, і не відхилив такі пропозиції. Така "недбалість" призвела до збитків на суму понад 3,8 млн грн.

Екс-директорові одного з департаментів Черкаської ОДА повідомлено про підозру за ст.367 Кримінального кодексу України - службова недбалість. "Наразі встановлюються інши особи, як посадовці держустанови, так і комерційної структури, які можуть бути причетні до цього злочину", - йдеться у повідомленні.