14 квітень 2024, Неділя, 12:34

Набирає обертів скандал довкола ДБР. Бабіков написав Новікову

8 Листопада 2020г.
Photo5278701509468597504

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков звернувся до Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова з проханням забезпечити неухильне дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Про це Резонанс 8 листопада повідомило поінформоване джерело.

Також видання отримало копію листа першого заступника керівника ДБР Бабікова на ім‘я очільника НАЗК та документи щодо відсутності конфлікту інтересів на посаді керівника відомства.

У ВЕНЕДІКТОВОЇ ВЗЯЛИСЯ ЗА ДБР (ДОКУМЕНТ)

Нагадаємо, напередодні Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження за фактом звільнення першого заступника Директора Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова. Розслідування ведеться за статтями ККУ про перевищення повноважень, службове підроблення, незаконне звільнення та порушення трудового законодавства.

Також Резонанс отримав копію звернення керівника ГСУ ДБР Максима Борчаковського на ім‘я Генерального прокурора щодо "незаконних злочинних дій" в.о. директора ДБР Олексія Сухачова та тиску на Головне слідче управління ДБР.

"Ураховуючи викладене, прошу внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочати кримінальне провадження стосовно Сухачова О. О. щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 172, 365 КК України", - акцентував Борчаковський у листі до Венедіктової.

Крім цього відповідно до ст. 52-53-9 Закон України "Про запобігання корупції" очільник слідства ДБР попросив визнати його викривачем, у т.ч. забезпечити захист.

- Після подачі керівником ГСУ ДБР Максимом Борчаковським рапорту до Управління внутрішнього контролю ДБР та НАЗК про конфлікт інтересів у діях Сухачова, його незаконне втручання в роботу слідчих і протиправне висунення вимог слідчим про надання інформаціі, що містить таємницю досудового розслідування, тимчасовий очільник ДБР вирішив, що вправі сам організовувати та контролювати цю перевірку, - твердить джерело Резонансу.  - Розглядаючи скаргу на самого себе Сухачов відсторонив Борчаковського від виконання службових обов’язків.

СЛІДСТВО ДБР ОБІЦЯЄ ДОКОПАТИСЯ ДО ПРИЧИН ТА УМОВ, ЩО ПРИЗВЕЛИ ДО АВІАКАТАСТРОФИ БІЛЯ ЧУГУЄВА

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram