» НАБУ розпочало розслідування за фактами незаконного збагачення Павла Демчини

04 жовтень 2022, Вівторок, 11:05

НАБУ розпочало розслідування за фактами незаконного збагачення Павла Демчини

10 Березня 2017г.
СБУшная гнида

Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного збагачення першого заступника голови Служби безпеки України (ст. 368-2 Кримінального кодексу України).

Підставою для реєстрації кримінального провадження, відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, стали матеріали журналістських розслідувань. Розслідування даних фактів доручено Головному підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України, - повідомляє НАБУ.

У САП цю інформацію підтвердили:

Як повідомляв Резонанс, нещодавно ЗМІ дізналися про розкішне життя головного борця з корупцією СБУ Павла Демчини. У розслідуванні програми "Слідство. Інфо" йдеться про те, що перший заступник голови СБУ Павло Демчина, який очолює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, не має ніякого майна, але його родина володіє нерухомістю і елітними автомобілями.

10 березня Павло Демчина написав відповідну заяву до НАБУ з проханням зареєструвати стосовно нього кримінальне провадження, у рамках якого перевірити опубліковані у ЗМІ матеріали.