НАБУ здійснювало тиск на суддю ОАСК? - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

15 июль 2020, Среда, 01:09

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ здійснювало тиск на суддю ОАСК?

14 мая 2018г.

Національне антикорупційне бюро України здійснювало тиск на суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Дмитра Костенка з метою ухвалення суддею потрібного рішення у справі Розенблат проти НАБУ. Про це Резонансу повідомило джерело з оточення судді.

За словами співрозмовника, на суддю декілька разів виходили «агенти» і наполягали відмовити депутату Розенблату у задоволенні позову. «Це був просто тиск. Навіть у день розгляду справи по суті під кабінетом судового засідання сиділо 2 працівника НАБУ», - зауважив співрозмовник видання. Достеменно не відомо, що саме набушники знайшли у Костенка і чим його шантажували, але він добряче хвилювався останнім часом, бо навіть дружину з дітьми відправив з міста.

Однак досі залишається відкритим питання, чому Костенко не поскаржився на тиск НАБУ до ВРП, чи насправді є що приховувати чи побоявся слави судді Аблова і компанії, які вже не один місяць  ведуть публічний спаринг чия зверху: ОАСК чи НАБУ?

Як відомо, 25 квітня ОАСК ухвалив рішення – відмовити Бориславу Розенблату щодо визнання  протиправними дії Директора НАБУ Артема Ситника щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР, без попереднього укладення міжнародного договору, як це передбачено Законом України «Про міжнародні договори».