» Нардеп Тищенко готовий заплатити штраф за свій ресторан

07 грудень 2022, Середа, 09:20

Нардеп Тищенко готовий заплатити штраф за свій ресторан

4 Травня 2020г.
96012424_3226273840739209_2994550751818153984_o

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко заявив, що ресторан «Велюр», роботу якого під час карантину зафіксували журналісти, готовий заплатити штраф, якщо він порушив закон. Відповідне відеозвернення народний депутат опублікував у Facebook.

Про це повідомляє Резонанс 4 травня із посиланням на "Слово і Діло".

«Хочу вам офіційно заявити, Велюр готовий заплатити штраф, якщо ресторан дійсно порушив закон. Якщо порушення були зафіксовані, директор ресторану оплатить штраф у цю ж секунду! І я особисто це проконтролюю», - заявив нардеп.

Також Тищенко обіцяє до кінця карантину власноруч готувати обіди для київських лікарів.

Нагадаємо, ресторан «Велюр» нардепа Миколи Тищенка потрапив в скандал після того, як журналісти BIHUS info зафіксували відвідувачів біля закладу і оприлюднили цю інформацію.

Ситуацію прокоментував сам Тищенко. Він повідомив, що ресторан закритий для обслуговування, в ньому проходять виключно особисті зустрічі.

«Так, дійсно в ресторані «Велюр» іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте - «ОСОБИСТІ ЗУСТРІЧІ». Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан НЕ ПРАЦЮЄ для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько. Я строго дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції», - заявив Тищенко.