20 травень 2024, Понеділок, 18:11

Обласний осередок БПП на Київщині співпрацює з політиками які “вже кілька років прогулюють тюрму”

10 Грудня 2018г.
Матюшина

В обласному осередку Київщини партії "Блока Петра Порошенка" вирішили співпрацювати з політиками, які, за висловом колишнього лідера парламентської фракції, а нині - генпрокурора Юрія Луценка, "вже кілька років прогулюють тюрму". Про це заявила голова Коцюбинської селищної ради Ольга Матюшина в своїй колонці на шпальтах видання "Українська правда".

"У 2015 році після Революції Гідності я вірила в те, що партія готова боротися з корупцією і працювати на результат попри спротив клептократії. Але у Київській області боротьба з корупцією блокується вже кілька років. Більше того, сьогодні ми бачимо, як корупціонерам надають системно допомогу й підтримку", - написала вона, підкресливши, що виходить з лав БПП "Солідарність".

О.Матюшина підкреслила, що 95 округ, де колись був нардепом Петро Мельник, віддають на відкуп фігуранту антикорупційних розслідувань і протеже регіонала Мельника - Володимиру Карплюку.

"Колишній чиновник, якому вручали підозри і який тікав з країни, тепер сидить на заході з БПП як той, хто має забезпечити результат виборів у Приірпінні та Києво-Святошинському районі для гаранта", - написала вона.

Голова Коцюбинської селищної ради звернула увагу на те, що за кілька років правоохоронні органи не змогли притягнути до відповідальності жодного корупціонера. "Більше того, ми не змогли довести громаді, що політична система здатна гарантувати захист активістам та представникам БПП. Замовники побиття членів ТВК, які представляли партію БПП, досі невідомі слідству, хоча всі знають, з ким пов'язані виконавці", - пише вона.

"Це ганебно, коли партія влади, яка має коаліцію в парламенті, що сформувала Кабмін та призначила генпрокурора, не може захистити жінок, яких б'ють і які не здаються попри побиття та підпали майна", - резюмувала О.Матюшина.

ЯРЕМА ЗАПУСТИВ САМОЗНИЩЕННЯ «СОЛІДАРНОСТІ»

Як писав Резонанс, у квітні 2018 року районний партосередок "Солідарності" Переяслав-Хмельницького саморозпустився на знак протесту проти кадрової політики глави держави. А його очільник, колишній голова виборчого штабу Петра Порошенка Юрій Бобровнік вийшов із президентської політсили.

ЯРЕМА ДОПОМОЖЕ КОНОНЕНКУ ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ