» Одіозний слідчий ГПУ знову опинився у центрі скандалу

03 липень 2022, Неділя, 11:29

Одіозний слідчий ГПУ знову опинився у центрі скандалу

25 Жовтня 2018г.
Следователь ГПУ Руслан Ляшко
Следователь ГПУ Руслан Ляшко

Герой декількох скандальних історій на сторінках Резонансу слідчий Генпрокуратури Руслан Ляшко знову став епіцентром новин. На цей раз він був спійманий поліцейськими на підпитку за кермом елітної автівки Lexus. 

Ляшко відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, в результаті чого у нього було вилучено водійське посвідчення, і в присутності двох свідків-понятих складено протокол про вчинення ним адміністративно правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП - п’яне керування транспортним засобом. На протоколі слідчий Генпрокуратури Ляшко замість підпису поставив хрестик.

 

Незважаючи на високу посаду в структурі правоохоронних органів України, суд визнав Ляшка винним у скоєнні адміністративного правопорушення та оштрафував його на 10 200 гривень, опираючись на відеозапис з місця події. 

Тим не менше, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила покарати старшого слідчого в особливо важливих справ Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури лише тим, що впродовж року він не зможе отримати підвищення. 

Тобто фактично співробітник прокуратури не отримав реального покарання, оскільки дуже важко уявити слідчого Ляшка після ряду гучних корупційних скандалів на новій більш високій посаді.

КДКП ЗВІЛЬНИЛА СЛІДЧОГО ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ ЗА ДТП У СТАНІ СП‘ЯНІННЯ