» Печерський суд скасував арешт нерухомості Коломойского

02 липень 2022, Субота, 21:27

Печерський суд скасував арешт нерухомості Коломойского

16 Липня 2019г.
Коломойский

Печерський районний суд Києва 5 липня задовольнив клопотання ТОВ "Пріватофіс", пов'язаного з олігархом Ігорем Коломойським, і зняв арешт із 415 об'єктів нерухомості компанії.

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій у Єдиному реєстрі судових рішень 12 липня, передає Резонанс із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Суддя дійшов висновку, що арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, із розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням, як зазначено в матеріалах справи.

Арешт був накладений 5 квітня 2017 р. на земельні ділянки, нежитлові, офісні приміщення в різних регіонах України.

Нерухомість заарештували за клопотанням Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження, пов'язаного з видачею Приватбанком до націоналізації кредитів пов'язаним особам на невигідних умовах, що призвело до заборгованості юросіб перед банком на 373 млн грн.

І.Коломойський та Геннадій Боголюбов до 18 грудня 2016 р. спільно володіли Приватбанком. Після його націналізації державі знадобилось влити в його капітал понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку, Приватбанк на 1 квітня 2019 року за розміром загальних активів (525,698 млрд грн) займав 1-е місце серед 77 банків.