21 липень 2024, Неділя, 15:43

Після пожежі у Ічні Костянтин Бриль ініціює тактичні навчання у Запорізькій області

11 Жовтня 2018г.
Після пожежі у Ічні Костянтин Бриль ініціює тактичні навчання у Запорізькій області

Питання готовності військових частин, що мають склади озброєння, до реагування на надзвичайні ситуації та локалізації наслідків у разі їх виникнення було розглянуто під час Ради оборони Запорізької області.

"Ми зібрались після тієї ситуації, яка сталась на складах боєприпасів у Чернігівській області. Тож нині маємо докласти зусиль, аби в нашому регіоні подібна надзвичайна подія не повторилась", - повідомив у соцмержі Facebook голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

Він нагадав, що на території області знаходяться частини де є склади боєприпасів. "Вважаю, що на кожному з цих об’єктів варто провести тактичні навчання. Тож найближчим часом нами буде підготовано листа від Ради оборони на ім’я Командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва з проханням надати дозвіл на проведення цих навчань", - сказав губернатор.

Як повідомляв Резонанс, вночі 9 жовтня на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа.

Крім недбальства військових (кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України) правоохоронці перевіряють й інші версії. "За наявною інформацією, версію теракту слідство також не відкидає. Зокрема, вона також опрацьовується фахівцями оперативних підрозділів правоохоронних органів та Міністерства оборони України", - поінформували у прес-службі ВП ЦРУ. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням надзвичайної ситуації, що виникла вночі 9 жовтня 2018 року на складах в/ч А-1479, здійснює військова прокуратура Чернігівського гарнізону. Власне розслідування доручено обласного УСБУ.

«СПРАВЕДЛИВОСТЬ ПО-НОВОМУ»: ПОЧЕМУ НИКТО НЕ ОТВЕТИТ ЗА ВЗРЫВЫ АРСЕНАЛОВ