» Поліція розглядає п’ять версій замаху на Мультика

11 серпень 2022, Четвер, 15:04

Поліція розглядає п’ять версій замаху на Мультика

7 Квітня 2020г.
650x488

Слідство розглядає п'ять версій у зв'язку із замахом у Миколаєві на місцевого авторитета Михайла Титова.

Про це розповів заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе, пише Резонанс 7 квітня із посиланням на Цензор.нет.

"Перша - злочин скоєно на ґрунті помсти. Друга - він пов'язаний з перерозподілом кримінальних сфер впливу в регіоні. Не відкидаємо, що також приводом стала конкуренція в бізнесі. Четверта версія - злочин скоєно через неповернені борги або на ґрунті неприязних відносин. П'ята - цей замах було скоєно на замовлення", - розповів Цуцкірідзе.

У поліції поки не виділяють жодну з версій як пріоритетну, відпрацьовуючи всі напрями.

НИКОЛАЕВСКИЕ МУЛЬТИКИ: КТО НА САМОМ ДЕЛЕ ПРАВИТ ОБЛАСТЬЮ?

Нагадаємо, 6 квітня в поліцію надійшло повідомлення про стрілянину біля бізнес-центру на пр. Центральному (м.Миколаїв), під час якого Титов зазнав вогнепального поранення в голову.

Як повідомляв Резонанс у серпні 2017 року, у результаті спільної операції ГПУ з "К" СБУ в Миколаєві затримано 5 осіб, в тому числі - лідера стійкої злочинної організації Тітова, відомого в кримінальному середовищі як "Мультик".

- Ці особи підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008 - 2017 рр займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автоугонами, привласненням майна та державних коштів. При цьому члени ОЗУ встановили контроль за діяльністю політичних партій та вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об’єднання у місцях позбавлення волі Миколаївської області, - заявив  у соцмережі на той час очільник ГПУ Юрій Луценко і акцентував, що "прокурор області Т. Дунас і його заст С. Божило - на висоті".

ПРО МИКОЛАЇВСЬКІ «МУЛЬТИКИ» ТА РЕЄСТР ПРОДАНИХ СПРАВ

"Після обрання Дмитра Разумкова головою Верховної Ради України в житті «Мультика», нарешті, закінчилась чорна смуга разом з численними кримінальними провадженням та іншими неприємностями. Зокрема, відповідальним за обслуговування «Мультика» був призначений прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, який одночасно (!) очолив в Офісі генпрокурора «четвірку», себто Департамент організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів поліції і фіскальної служби та у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності", - твердить журналіст Володимир Бойко.

РОЗУМ, ЧЕСТЬ І СОВІСТЬ ОНОВЛЕНОЇ ПРОКУРАТУРИ