» Повідомили про підозру «наглядачеві» за Черкаським СІЗО, – ДСР

25 вересень 2022, Неділя, 23:00

Повідомили про підозру «наглядачеві» за Черкаським СІЗО, – ДСР

18 Січня 2021г.
5c24b5b04d936

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Нацполіції та слідчі слідчого управління обласної поліції зібрали матеріали, які підтверджують причетність «авторитета» до встановлення та поширення злочинного впливу на території спецустанови.

Про це повідомляє ДСР Нацполіції, передає Резонанс 18 січня.

За даними слідства, 26-річний засуджений за скоєння вбивства з особливою жорстокістю своєю непокорою виконувати встановлені установою правила поведінки, здобув «авторитет» серед засуджених і його визначили «наглядачем» за одним з корпусів СІЗО.

"Отримавши такий статус, він призначив собі «помічників» серед арештованих, встановив та контролював дотримання «злодійських законів», здійснював збір коштів, у тому числі здобутих злочинним шляхом, для поповнення «общака» та відповідав за їх розподіл. Якщо хтось із засуджених не бажав підкорюватися правилам «наглядача» та виконувати його вказівки, піддавався побиттю", - йдеться у повідомлені.

На підставі доказів, отриманих в ході проведення процесуальних заходів, 26-річному «авторитету» поліцейські за процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили про підозру за ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу України.

За поширення та встановлення злочинного впливу чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9-ти до 15-ти років з конфіскацією майна.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram