» Прокурор пропонувала поліцейським 260 тис. грн. хабара

30 вересень 2022, П'ятниця, 18:27

Прокурор пропонувала поліцейським 260 тис. грн. хабара

19 Червня 2017г.
Львовская взятка

У Львові затримали прокурора, яка за 260 тис. грн. хотіла домовитися із оперативниками облуправління захисту економіки Нацполіції. Про це повідомив департамент захісту економіки нацполіції України.

За його данимі, працівниками Управління захисту економіки у Львівській обл.. Нацполіції були виявлені факти рейдерського захоплення та незаконного відчуження нежитлового приміщення вартістю понад 3 млн грн.

У межах кримінального провадження, відкритого слідством поліції області, правоохоронці встановили схему, за якою зловмисники заволоділи майном, а також осіб, причетних до оборудки. Так, на підставі фіктивних документів суд виніс рішення, у результаті якого об’єкт нерухомості опинився у розпорядженні зловмисників.

Прокурор звернувся до працівників Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції з пропозицією "зам’яти" справу. Вона запропонувала поліцейським 260 тис. грн., щоб вони не проводили жодних заходів та перевірок щодо даного об’єкту.

Прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Зустріч було призначено в одному з кафе Львова.

Після цього 17 червня оперативники Управління захисту економіки Нацполіції у Львівській обл., слідчі прокуратури Львівської обл.. та генеральної інспекції ГПУ затримали прокурора. Вона намагалася передати частину обумовленої суми оперативникам – 5 тис. дол. США.

Гроші вилучені як речовий доказ по справі. Зловмисницю затримано у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем проживання останньої проводяться санкціоновані обшуки.