» Прокурор САП оголосив обвинувальний акт у справі заволодіння 12 млн грн КП «Міський водоканал»

29 листопад 2022, Вівторок, 06:07

Прокурор САП оголосив обвинувальний акт у справі заволодіння 12 млн грн КП «Міський водоканал»

7 Липня 2020г.
Фото: ВАКС
Фото: ВАКС

У Антикорупційному суді за участі прокурорів САП відбулось перше засідання з розгляду по суті у справі про обвинувачення директора КП «Міський водоканал», директора ТОВ «Ресурстехнобуд» та представників інших приватних структур у заволодінні коштами комунального підприємства на загальну суму понад 12 млн грн.

Про це 7 липня повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає Резонанс.

На засіданні прокурор оголосив короткий виклад обвинувального акту. Також і сторона обвинувачення, і сторона захисту виступили зі вступними промовами.

Наступний розгляд у справі призначено на 14 серпня 2020 року.

Нагадаємо, директор «Міського водоканалу», діючи умисно, в корисливих цілях ТОВ «Ресурстехнобуд», за попередньою змовою з директором вказаного підприємства, представником за довіреністю ПП «Альбіон-Трейд» та за пособництва виконувача обов’язків директора ПП «Ді Проект», шляхом зловживання своїм службовим становищем шляхом безпідставного завищення вартості труб для будівництва колектору водовідведення у м. Золотоноші Черкаської області, заволоділи грошовими коштами КП «Міський водоканал» у розмірі 12 140 960,72 гривень, які у подальшому перерахували на рахунки підприємств з ознаками фіктивності.

Дії директора комунального підприємства кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України, його спільникам інкриміновано ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 2 ст. 366 КК України.