» ДБР повідомило про підозру у розголошенні держтаємниці прокурору з Луганської області

28 листопад 2022, Понеділок, 20:31

ДБР повідомило про підозру у розголошенні держтаємниці прокурору з Луганської області

27 Березня 2020г.
Архів
Архів

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру прокурору одного з відділів Старобільської місцевої прокуратури Луганської області у розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю (ч. 1 ст. 328 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє Резонанс 27 березня з посиланням на ДБР.

Слідством встановлено, що прокурор, маючи допуск та доступ до інформації зі ступенем секретності «цілком таємно» та «таємно» в обсязі, необхідному для своєчасного і якісного виконання покладених на нього обов’язків, умисно розголосив відомості щодо проведення негласної слідчої (розшукової) дії сторонній особі. Таким чином прокурор сподівався підтримати з цією особою гарні стосунки, оскільки розголошена інформація стосувалась її знайомого.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює – Головне управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.