» Екснардеп Бобов уклав із САП угоду про визнання винуватості

10 грудень 2022, Субота, 11:11

Екснардеп Бобов уклав із САП угоду про визнання винуватості

27 Лютого 2020г.
Геннадій Бобов
Фото: Главком

Прокурорами САП скеровано до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України VIII скликання, якому інкриміновано подання недостовірних відомостей до декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це Резонансу повідомили 27 лютого 2020 року у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Слідством встановлено, що народний обранець у щорічних деклараціях за 2015 – 2018 роки та у декларації, поданій у серпні 2019 року, перед звільненням із посади народного депутата, не вказав фінансові зобов’язання у розмірі 52 млн грн, дороговартісну нерухомість, а також наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%.

Як пише Резонанс, у січні цього року ексдепутату Верховної Ради Геннадію Бобову правоохоронці повідомили про підозру у недекларування майна за ст. 366-1 (внесення завідомо недостовірних даних у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) Кримінального кодексу.

Як поінформували у Антикорупційній прокуратурі, 26 лютого 2020 року під час підготовчого засідання між прокурором САП та обвинуваченим колишнім народним депутатом підписано угоду про визнання винуватості.

Вироком Вищого антикорупційного суду затверджено вказану угоду, особу визнано винною за ст. 366-1 КК України та призначено покарання у виді штрафу у сумі 51 тис грн.

Крім того, особу позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 1 рік.