» СБУ відкидає звинувачення у тиску на спеціалістів Харківського авіаційного заводу

04 липень 2022, Понеділок, 15:49

СБУ відкидає звинувачення у тиску на спеціалістів Харківського авіаційного заводу

24 Липня 2019г.
СБУ

СБУ відкидає звинувачення одного з народних депутатів у тиску на деяких спеціалістів Харківського авіаційного заводу. Про це йдеться в повідомленні СБУ.

Спецслужба також нагадала, що народний обранець навіть запропонував у зв’язку з цим внести зміни до Закону України "Про контррозвідувальну діяльність".

"Що ж, якщо правове реагування на свідоме порушення закону кількома спеціалістами заводу поза виконанням службових обов’язків, розцінюється як тиск на них то…", - йдеться в повідомленні.

СБУ нагадує, що контррозвідники восени минулого року затримали сімох фахівців вітчизняного оборонно-промислового комплексу за незаконне надання послуг з ремонту військової техніки закордоном без відповідного дозволу Державної служби експортного контролю.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 6 Закону України “Про контррозвідувальну діяльність” СБУ здійснюються заходи щодо контррозвідувального забезпечення військово-технічного співробітництва та дотримання міжнародних режимів нерозповсюдження.

Тому, у межах правового реагування було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України.

Наразі десяти фігурантам справи, серед яких є діючі співробітники Харківського авіаційного заводу слідчими СБУ повідомлено про підозру, організатора схеми оголошено у розшук.