Соколов пообіцяв активізувати роботу ДБР щодо зловживань податківців та митників - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 июнь 2020, Суббота, 17:28

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Соколов пообіцяв активізувати роботу ДБР щодо зловживань податківців та митників

6 апреля 2020г.

Державне бюро розслідувань фіксує системні порушення у внесенні службовими особами недостовірних відомостей до інформаційних систем як ДФС, так і ДПС по всій території України. Про це заявив

виконуючий обов’язки директора ДБР Олександр Соколов під час спільної наради в Офісі Генерального прокурора за участю очільниці ОГП Ірини Венедіктової.

Про це Резонанс поінформували у Бюро розслідувань.

У ДБР також твердять, що активно виявляють "факти одержання неправомірної вигоди митниками та податківцями за штучне заниження відповідних бюджетних платежів. Крім цього, досі актуальною є проблема наявності корупційної вертикалі в цих органах, коли підлеглі отримують хабарі та передають їх своїм керівникам".

- Державне бюро розслідувань у взаємодії з Офісом Генерального прокурора активізує роботу щодо виявлення податківців та митників, які сприяють ухиленню від сплати митних платежів та мінімізації податкових зобов’язань, — пообіцяв тимчасовий керівник відомства.

ПРАВООХОРОНЦІ ВЗЯЛИСЯ ЗА ГЛАВУ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ НЕФЬОДОВА (ОНОВЛЕНО)

Нагадаємо, слідчі Головного слідчого управління Бюро розпочали досудове розслідування за фактами неналежного виконання службовими особами Державної митної служби України своїх службових обов'язків, що призвело до тяжких наслідків.

За попередньою інформацією, посадовці Держмитслужби не вжили належних заходів щодо заборони експорту товарів протиепідемічного призначення, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам держави. Вказані товари транспортувалися до підприємств, зареєстрованих в Португалії та Чехії.

У МЕРЕЖІ РОЗКРИТИКУВАЛИ СПРОЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ ДО ДБР