25 травень 2024, Субота, 09:06

Солдата НГУ підозрюють у нестатутних відносинах, що спричинили смерть співслужбовця

6 Жовтня 2020г.
військові злочини 645x350

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону затримано солдата-строковика Національної гвардії України, військовослужбовця військової частини, яка дислокована у м. Вишгород Київської області.

Про це пише Резонанс 6 жовтня із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Встановлено, що 3 жовтня вказаний військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого співслужбовця, а саме примусив останнього віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого постраждалий втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер.

Досудове розслідування за вказаним фактом здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві, за процесуального керівництва військової прокуратури Дарницького гарнізону.

Військовослужбовця затримано в порядку ст. 208 КПК України та вручено йому повідомлення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 406 КК України.

Наразі триває проведення судово-медичної експертизи та слідчих дій з метою встановлення об’єктивних обставин вчиненого злочину, за результатами яких буде прийнято рішення про остаточну кваліфікацію дій підозрюваного.

НЕСТАТУТНІ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ В АРМІЇ ТА ВІЙНА

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.