» Справа «ПриватБанку»: Апеляційний суд залишив запобіжний захід Яценку без змін

16 серпень 2022, Вівторок, 05:00

Справа «ПриватБанку»: Апеляційний суд залишив запобіжний захід Яценку без змін

12 Березня 2021г.
apelyaczijna-palata-vyshhoho-antykorupczijnoho-sudu_large

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід експершому заступнику голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Володимиру Яценку.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передає Резонанс 12 березня із посиланням на Укрінформ.

"12 березня 2021 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту щодо визнання незаконним затримання та скасування запобіжного заходу, який було обрано одному з колишніх топпосадовців ПАТ КБ «ПриватБанк» - першому заступнику голови правління.

Суд апеляційної інстанції, заслухавши доводи сторін, відмовив стороні захисту у задоволенні апеляції та залишив без змін рішення слідчого судді ВАКС від 25 лютого 2021 року, за яким до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 52,210 млн гривень".

Як нагадали у САП, строк дії запобіжного заходу - до 22 квітня 2021 року.

Як повідомлялося, ВАКС застосував до експершого заступнику голови правління ПриватБанку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб, тобто до 22 квітня.

Водночас рішенням суду екстопменеджеру ПриватБанку була визначена можливість внесення застави в розмірі 52 млн 210 тис. грн.

Пізніше за нього внесли заставу.

Як нагадує Резонанс, 22 лютого 2021 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили трьом колишнім посадовцям ПАТ КБ «ПриватБанк» про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн.

Серед підозрюваних:

- колишній голова правління ПАТ КБ «ПриватБанк» (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України);

- колишній перший заступник голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк» (ч.5 ст. 191 КК України);

- колишня керівниця одного з підрозділів ПАТ КБ «ПриватБанк», яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов'язаній страховій компанії (ч.5 ст. 191, ч.1 та ч.2 ст. 366 КК України).

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram