» Суд відмовився арештовувати майно заступника міністра оборони Павловського

30 вересень 2022, П'ятниця, 19:08

Суд відмовився арештовувати майно заступника міністра оборони Павловського

19 Січня 2018г.
Фото УНІАН
Фото УНІАН

Солом'янський районний суд міста Києва відмовився заарештовувати майно заступника міністра оборони Ігоря Павловського, якого детективи НАБУ підозрюють у розтраті майже 150 млн грн. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і Діло.

У Антикорупційному бюро просили суд заарештувати автомобіль Павловського Fiat Tempra 1994 року випуску, земельну ділянку дружини в Чорноморському Одеської області площею 600 квадратних метра, iPad і два телефони iPhone, які були вилучені під час обшуків у військовому містечку №27 в Києві.

На думку слідчого судді, детективом НАБУ у клопотання не було надано доказів, що автомобіль Fiat Tempra дійсно належить Павловському. Також суд відмовився арештовувати земельну ділянку в Одеській області, що належить дружині Павловського. Як заявив суддя, він позбавлений можливості з'ясувати, чи є вказана ділянка спільним сумісним майном подружжя.

Як повідомляв Резонанс, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали заступника міністра оборони з озброєння генерал-лейтенанта Ігоря Павловського та директора департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів МОУ Володимира Гулевича. Їх підозрюють за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

ЯКІ ЗЛОЧИННІ СХЕМИ РОЗКРИТІ В МІНОБОРОНИ

16 жовтня борці з корупцією затримали фактичного власника причетного до оборудки комерційного підприємства - ТОВ "Трейд Коммодіті". Його запідозрили у розтраті бюджетних коштів у особливо великих розмірах під час закупівлі палива для оборонного відомства.

Наприкінці грудня 2017 року із банківського рахунку ТОВ "Трейд Коммодіті" судом було знято арешт.

У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ ВСЕ ЗА«ІБІС»