» Триває “друга хвиля” спецоперації проти податківців Клименка (ФОТО)

25 вересень 2022, Неділя, 07:09

Триває “друга хвиля” спецоперації проти податківців Клименка (ФОТО)

14 Липня 2017г.

Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіціі та спецпідрозділом "Корд" проводить "другу хвилю" реалізаціі у справі злочинноі організації Януковича-Клименка. Про це повідомив заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у соцмережі, - передає Резонанс.

За його даними, проводиться 183 обшуки "в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі "Гулівер" у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини".

"Робота журналістів "Радіо Вєсти", які входять до медіа-холдингу Клименка та групи компаній "Юнісон" не припинилася", - акцентував Матіос.

У інформації з полів "другої податкової хвилі" головний військовий прокурор додав і фотографії. "Зараз через страх дехто на обшуках у власних квартирах "молиться" на колишнього шефа, комусь стає зле, коли знайшли кошти, а МЧС рутинно пиляє двері квартир Клименко", - написав він у Facebook.

"Майно, придбавне на гроші, вкрадені з бюджету - буде описано та заблоковано до остаточного рішення суду, яке, розраховую його забере на користь держави", - у свою чергу написав у Faceebook глава МВС Арсен Аваков.

За даними Авакова, діяльність групи осіб під керівництвом екс-керівника мінздоху Клименка завдала державному бюджету України збитків у розмірі 788 млн дол США - це понад 6 млрд грн за курсом 2011-2013 рр.

Як повідомляв Резонанс, 24 травня військові прокурори та поліція провели понад 400 обшуків у податківців Клименка на території 15 областей України - в межах одномоментної антикорупційної операції. Затриманих доправляли авіатранспортом до Києва.

ЗІЗНАННЯ – ЦАРИЦЯ ДОКАЗІВ