» У Києві арештант планував “вплинути” на суддів муляжем гранати, як у Приморському райсуді Одеси

05 грудень 2022, Понеділок, 00:11

У Києві арештант планував “вплинути” на суддів муляжем гранати, як у Приморському райсуді Одеси

17 Березня 2020г.
1

Прокуратурою міста Києва та адміністрації ДУ «Київське СІЗО» вдалося встановити обставини потрапляння на територію слідчого ізолятора предметів, схожих на бойові гранати. Небезпечні знахідки виявили 11 березня 2020 року на внутрішній території СІЗО.

Про це інформує Резонанс 17 березня із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Під час опитування ув’язнених та проведення інших заходів вдалося встановити, що корпуси для двох гранат із запалами привіз до установи та перекинув через огорожу знайомий одного з арештантів. Останній за їхньою допомогою мав намір вплинути на колегію суддів під час розгляду кримінального провадження, у якому він є підозрюваним.

- Ув’язнений мав намір використати ці предмети так само, як це нещодавно зробив інший арештант у Приморському суді Одеси, - акцентувала у коментарі Резонансу речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

Наразі оперативні та процесуальні дії в межах досудового розслідування за фактом незаконного поводження зі зброєю та вибуховими пристроями тривають.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Як нагадує Резонанс, 28 лютого 2020 року під час судового засідання у Приморському районному суді міста Одеси обвинувачений у злочині (ст. 115 КК України) дістав предмет, схожий на гранату та погрожував вбити себе та усіх присутніх. У такий спосіб підсудний В'ячеслав Гарькавий вимагав відпустити його з-під варти, запевняючи, що не причетний до вбивства громадянина Ізраїлю у вересні 2016 року.

ВРП ЗВЕРНУЛАСЯ ДО МВС ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПРИМОРСЬКОМУ РАЙСУДІ (ВІДЕО)