» У Києві судитимуть шахрайку, яка на туристичних путівках та продажі побутової техніки ошукувала громадян

01 грудень 2022, Четвер, 02:59

У Києві судитимуть шахрайку, яка на туристичних путівках та продажі побутової техніки ошукувала громадян

20 Липня 2020г.
301-hands

Київською місцевою прокуратурою № 7 скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканки міста Києва, яка шахрайським шляхом заволодівала грошовими коштами громадян під приводом надання туристичних послуг та продажу побутової техніки на загальну суму понад 700 тис. гривень.

Про це Резонансу повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Так, підозрювана, не будучи оператором з надання туристичних послуг та не маючи на меті наміру та можливості виконувати зобов’язання за договорами про туристичне обслуговування, розповсюджувала інформацію серед своїх знайомих та родичів про вигідні умови придбання путівок на відпочинок в Туреччині та Єгипті за вигаданою пільговою програмою.

Крім того, підозрювана вводила знайомих в оману щодо можливості придбання побутової техніки зі знижками через відому торгівельну мережу, хоча насправді ані можливостей, ані відношення до вказаної компанії не мала.

За результатами розслідування встановлено 43 факти шахрайського заволодіння зловмисницею грошовими коштами 18 громадян у період з жовтня 2016 року по листопад 2018 року.

Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст.190 КК України, та обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Подільського управління поліції ГУ НП в м. Києві.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.