18 квітень 2024, Четвер, 06:31

У Міноборони затримано полковника за 400 тис грн хабаря

12 Листопада 2020г.
12 11 2020 3

Правоохоронці затримали начальника відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних Сил України під час одержання частини хабаря в розмірі 100 тис грн.

Про це повідомляє Резонанс 12 листопада із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Неправомірну вигоду полковник ЗСУ одержав 12 листопада у власному службовому кабінеті в Міністерстві оборони України, після чого був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Затримання відбулось за оперативного супроводження Департаменту військової контррозвідки СБ України.

За даними Резонансу, підприємець, комерційна фірма якого виготовленняє різноманітну фурнітуру, зокрема, з металу, до цього із військовим відомством не співпрацював. В обмін на "десятину" від суми договору військовий чиновник гарантував йому перемогу під час тендерів на поставки такої продукції для МОУ.

Як встановили оперативники спецслужби, посадовець вимагав 400 тис грн із підприємця за "корегування"  деяких технічних умов виготовлення військової продукції.

За даними СБУ, старший офіцер ЗСУ також шантажував бізнесмена, мовляв, у разі зволікання з передачею хабара, рішення приймуть на користь конкурентів.

Під час слідчих дій також було виявлено документацію, що свідчить про наміри внести корупційні зміни до технічних умов, та інші докази, що будуть долучені до матеріалів справи.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України.

Також готуються матеріали для оголошення підозри затриманому та обрання йому міру запобіжного заходу Печерським судом Києва.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram

РЕЗОНАНСНІ СПРАВИ ТЕРУПРАВЛІННЯ ДБР У КИЄВІ