» У Шуфрича забрали комплекс біля Дарницького мосту

01 липень 2022, П'ятниця, 13:02

У Шуфрича забрали комплекс біля Дарницького мосту

18 Листопада 2019г.
Шуфрич

Господарський суд Києва витребував від ТОВ "Приватбудсервіс" у комунальну власність в особі Київради цілісний майновий комплекс на Набережно-Печерській дорозі, 8.

Про це свідчить рішення від 23 жовтня, передає Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

Йдеться про три будівлі загальною площею 230 м2. У 2001 р. цей майновий комплекс було включено до переліку об’єктів, які підлягають приватизації – шляхом продажу на комерційному конкурсі.

Однак, невдовзі начальник регіонального відділення ФДМУ по м.Києву зобов’язав представництво ФДМУ у Харківському р-ні столиці призупинити всі дії з приватизації у зв’язку зі змінами меж адміністративних районів Києва.

Втім, представництво ФДМУ у Харківському р-ні столиці все одно провело конкурс і визначило переможця – ТОВ "Ласпі", якому за 310 тис грн. комплекс був проданий 26 жовтня 2001 р.

У подальшому ТОВ "Ласпі" у 2007 р. продало комплекс ТОВ "Астрая", яке через кілька місяців у тому ж році відчужило майно на користь ТОВ "Приватбудсервіс".

Вищий адмінсуд у 2014 р. за позовом прокурора Києва скасував наказ представництва ФДМУ у Харківському р-ні 2001 р. про затвердження переможця конкурсу. Суд дійшов висновку, що майно вибуло без наявності волі власника.

Разом з тим суд поновив прокуратурі строк позовної давності, який закінчився ще у 2006 р. Суд пояснив це тим, що наказ представництва ФДМ у Харківському р-ні Києва був скасований Вищим адмінсудом лише у 2014 р. А відсутність цього судового рішення унеможливлювало подачу прокурором позову.

Засновниками ТОВ "Приватбудсервіс" є Тетяна Півак, Валентина Сохадзе і Вячеслав Черепаня, який був помічником депутата Верховної Ради Нестора Шуфрича у чотирьох скликаннях (з 2002 по 2019 рр).