17 червень 2024, Понеділок, 09:54

Українські військові почнуть тренуватися на ЗРК Patriot у США наступного тижня

10 Січня 2023г.


КИЇВ. 10 січня. Резонанс. Наступного тижня розпочнуться тренування українських військових за ракетною системою Patriot у Сполучених Штатах. Про це CNN повідомляє з посиланням на американських чиновників, знайомих із цим питанням, передає Резонанс.

Цитата

«Українці збираються розпочати тренування з ракетної системи Patriot у Сполучених Штатах вже наступного тижня», - йдеться у повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що навчальна програма проходитиме у Форт-Сіллі в Оклахомі, де США проводять власні тренування з експлуатації та обслуговування передової системи протиповітряної оборони. Форт Сілл є одним із чотирьох основних навчальних центрів армії та будинком для школи польової артилерії, в якій військовослужбовці навчаються більше століття.

Очікується, що навчання українців комплексною системою займе «кілька місяців», сказала заступник помічника міністра оборони з росії, України та Євразії Лаура Купер.

«Я не зможу назвати вам конкретні терміни завершення навчання», – сказав Купер.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що США розпочнуть тренування українських військових на ракетній системі Patriot наприкінці цього місяця.