» В Україні 16 березня почне роботу Центр протидії дезінформації

18 серпень 2022, Четвер, 20:59

В Україні 16 березня почне роботу Центр протидії дезінформації

12 Березня 2021г.
54420199_303

До центру будуть залучені представники національної розвідки, відповідних міністерств і відомств, повідомили в РНБО.

Про це пише Резонанс 12 березня із посиланням на Deutsche Welle

Центр протидії дезінформації, про створення якого раніше оголосив президент України Володимир Зеленський, розпочне свою роботу вже наступного вівторка, 16 березня. Про це в четвер, 11 березня, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов.

"Рішенням Ради національної безпеки і оборони такий центр сьогодні був створений. Він розпочинає свою роботу з наступного вівторка. Безпосередньо сам центр розміщуватиметься у ситуаційному центрі апарату Ради національної безпеки і оборони, який розміщений на вулиці Банковій", - зазначив Данілов.

Він повідомив, що в апараті РНБО вже майже рік проводять відповідну роботу, займаючись питаннями протидії дезінформації. "Наразі буде максимальна активізація і в щоденному режимі 24 на 7 на 365 цей центр працюватиме. До центру будуть залучені представники всієї нашої національної розвідки, до центру будуть залучені відповідні міністерства та відомства, і ми зможемо чинити опір тій дезінформації, яка останнім часом, вже протягом певного періоду часу, є на території нашої країни з боку Російської Федерації", - наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, що 11 березня РНБО також продовжила санкції проти двох російських банків - Сбербанку і Промінвестбанку, які мали закінчитися 19 березня, ще на три роки. Цього ж дня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Служба безпеки України перевірить обставини голосування щодо ратифікації "харківських угод" у 2010 році, й за наявності підстав буде відкрито кримінальні провадження за статтею про державну зраду стосовно народних депутатів VI скликання. Також Данілов повідомив, що ПАТ "Мотор Січ" буде найближчим часом законним способом повернуто у власність України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram