» ВАКС обрав Микитасю цілодобовий домашній арешт, САП готує апеляцію

10 грудень 2022, Субота, 10:30

ВАКС обрав Микитасю цілодобовий домашній арешт, САП готує апеляцію

14 Травня 2020г.
5ebd1c1497458

14 травня 2020 року Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід одному з фігурантів у справі заволодіння квартирами Нацгвардії, а саме колишньому народному депутату.

Про це інформує Резонанс із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Слідчий суддя відмовив прокурору у застосуванні до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 100 млн гривень, та застосував інший - цілодобовий домашній арешт.

Також на ексдепутата покладено ряд процесуальних обов'язків - прибувати до детектива, прокурора та суду за кожною вимогою; утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними у справі; здати паспорт для виїзду за кордон.

Крім того, суд зобов'язав колишнього нардепа носити електронний засіб контролю. Строк дії запобіжного заходу - 2 місяці.

- Зауважимо, що внесені в якості застави 50 млн гривень будуть повернуті заставодавиці, - акцентували у Антикорупційній прокуратурі. - Прокурор САП не погоджується з вказаним рішенням суду та оскаржить його в Апеляційній палаті ВАКС.

У свою чергу у Вищому антикорупційному суді

Як нагадує Резонанс, 5 травня за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ у справі щодо заволодіння майном Нацгвардії на суму 81,64 млн гривень повідомлено про підозру у вчиненні нових злочинів колишньому командувачу Національної гвардії України Юрію Аллерову, колишньому народному депутату - колишньому бенефіціарному власнику ТОВ "Укрбуд Девелопмент" Максиму Микитасю. Також підозри отримали гендиректор "Укрбуду" Майборода і його заступник Якусевич.

ВАКС ЗБІЛЬШИВ ЗАСТАВУ ЕКС-ПОСАДОВЦЮ УКРБУДУ