» ВАКС продовжив строк дії обов’язків експершому заступникові секретаря РНБО Гладковському

07 грудень 2022, Середа, 13:08

ВАКС продовжив строк дії обов’язків експершому заступникові секретаря РНБО Гладковському

23 Липня 2020г.
screenshot_1_52.jpg

21 липня слідча суддя Вищого антикорупційного суду продовжила строк дії обов’язків експершому заступникові секретаря РНБО Гладковський Олег, покладених на нього ухвалою від 19.10.2019 та продовжених ухвалою від 03.06.2020, ще на один місяць – до 22.08.2020.

Про це повідомляє Резонанс 23 липня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Підозрюваний зобов’язаний прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; повідомляти детектива, прокурора, слідчого суддю чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до органу досудового розслідування (детектива Національного антикорупційного бюро України у кримінальному провадженні) свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Нагадаємо, колишнього першого заступника секретаря РНБО підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ст. 366-1 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЗАВЕРШЕНО РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ГЛАДКОВСЬКОГО

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.