» ВАКС продовжив строк діі обов’язків ще трьом підозрюваним у справі щодо розмитнення товарів за заниженими цінами

11 серпень 2022, Четвер, 14:30

ВАКС продовжив строк діі обов’язків ще трьом підозрюваним у справі щодо розмитнення товарів за заниженими цінами

19 Травня 2020г.
завантаження

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на трьох осіб, які підозрюються у справі щодо розмитнення імпортованих в Україну товарів за заниженими цінами.

Про це повідомляє Резонанс 19 травня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Так, відповідно до ухвали слідчого судді ВАКС, працівник офісу одеського бізнесмена зобов’язаний: прибувати за кожною вимогою до прокурора, детектива, слідчого судді та суду; не відлучатися з Одеської області без дозволу прокурора, слідчого, слідчого судді та суду; повідомляти прокурора, детектива чи суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонний паспорт.

Інспектор митного посту «Столичний» зобов’язаний: прибувати за кожною вимогою до прокурора, детектива, суду; повідомляти прокурора, детектива та суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування щодо обставин кримінального провадження з іншими підозрюваними; здати на зберігання закордонний паспорт.

Строк дії вказаних ухвал - до 18 липня включно.

Ексдиректор Департаменту адміністрування митних платежів ДФС зобов’язана: прибувати за першим викликом до прокурора, детектива, слідчого судді, суду; не відлучатися з території України без дозволу прокурора, слідчого, слідчого судді або суду; повідомляти прокурора, детектива та суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з будь-якими особами щодо обставин підозри у кримінальному провадженні, крім своїх захисників, слідчих, прокурорів, слідчого судді та суду; здати на зберігання закордонний паспорт. Строк дії ухвали - до 14 липня включно.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2019 року правоохоронні органи затримали 11 осіб, серед яких – чиновники ДФС і митниці, у справі щодо незаконної схеми з розмитнення імпортованих товарів