» ВАКС зобов’язав НАБУ розпочати розслідування за заявою Шрама щодо Венедіктової

29 листопад 2022, Вівторок, 06:58

ВАКС зобов’язав НАБУ розпочати розслідування за заявою Шрама щодо Венедіктової

13 Травня 2020г.
Венедіктора Бірюков

Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Ірини Венедіктової за зверненням співзасновника ГО "Рада громадського контролю", екс-радника директора ДБР Олега Шрама.

Про це він повідомив 13 травня у соцмережі, опублікувавши рішення суду, передає Резонанс із посиланням на Цензор.НЕТ.

13 лютого Олег Шрам писав, що звернувся до НАБУ із заявою про злочин щодо т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової. На його думку,  "не будучи директором ДБР і керівником державної служби Бюро, всупереч вимогам ЗУ «Про держслужбу» і ЗУ «Про ДБР» призначила працівників патронатної служби Директора, тим самим скоїла злочин, передбачений ст. 364 ч. 1 КК України".

Тим часом Генеральний прокурор Ірина Венедіктова написала у соцмережі "Про риб-прилипав".

- В мене є своя така фан-група - їх до 10 (може і 8, які живуть якимось своїм сприйняттям реальності. І в їхній реальності я займаю якесь тільки їм відоме місце, - розповіла очільниця ОГП. - Ні дня в них не проходить без мене. Вони надають оцінку моєму годиннику, окремим службовим листам, скерованим мені, їхньому баченню, кого треба і нетреба брати в радники, притягати до відповідальності (а, в принципі, вони відразу ж виконують і функцію слідства, прокуратури, адвокатури і суду - такий собі левел Бог). Причому свої висновки вони роблять не на підставі процесуальних дій, а на підставі тільки їм зрозумілих натхнень і фантазій. Коли в їхньому всесвіті пауза, вони задають мені питання на своїх сторінках фб і самі на них відповідають.

Як нагадує Резонанс, раніше Ірина Венедіктова дорікала у соцмережі ексраднику Романа Труби - Олегу Шраму тим, що останній "завалює скаргами різні інстанції" щодо неї.