10 червень 2023, Субота, 04:23

Валентина Наливайченка висунуто кандидатом у президенти України

3 Січня 2019г.
1

Делегати всеукраїнського з’їзду партії “Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” сьогодні, 3 січня, одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України, що відбудуться 31 березня 2018 року. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-сулжбу політика.

Подякувавши учасникам з’їзду за довіру, Наливайченко заявив, що “йде в президенти не заради крісла, а задля людей”. У своїй діяльності на посаді президента Наливайченко обіцяє спиратися лише на власний народ і на закон. За його словами, “усі мають бути рівними перед законом: і президент, і звичайний громадянин”, – переконаний він.

Він переконаний, що “президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати”.

Наливайченко відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Він також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів. “Функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом”, – підкреслює політик.

За словами Наливайченка, “як президент він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади”.

Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави кандидат у президенти України вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку. Він також заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.

Сьогодні ж Валентин Наливайченко подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у президенти України.