14 червень 2024, П'ятниця, 09:27

Венедіктова виконала рішення суду та поновила на посаді Тимошка

21 Січня 2020г.
Img 2190

Т. в. о. директора Державного бюро розслідувань повідомила про поновлення Володимира Тимошка на посаді директора територіального управління ДБР, розташованого в м. Полтаві на підставі рішення суду.

Про це інформує Резонанс 21 січня 2020 року із посиланням на речника теруправління ДБР у Полтаві Олександра Білку.

- Наше завдання – наводити порядок і захищати закон. Сьогодні ми виконали рішення суду і відновили справедливість, поновивши Володимира Тимошка на посаді директора територіального управління, розташованого в Полтаві. Управління має дати якісний результат - своєчасне запобігання, виявлення та припинення злочинів, а особливо, їх швидке розкриття та об’єктивне розслідування. Також ви маєте забезпечити ефективну взаємодію із іншими правоохоронними органами», - заявила Ірина Венедіктова, цитує її слова пресслужба відомства.

Як писав Резонанс, Харківський окружний адміністративний суд 8 серпня 2019 року поновив Володимира Тимошка на посаді у ДБР. У рішенні суду, зокрема, вказано: "Визнати протиправними дії Директора Державного бюро розслідувань Труби Романа Михайловича з прийняття рішення про звільнення Володимира Тимошка та винесення наказу №148-ос".

- Попри рішення суду, яким визнано дії директора Державного бюро розслідувань Романа Труби протиправними, скасовано наказ від 28.05.2019 року про моє звільнення та поновлено на посаді директора теруправління ДБР у місті Полтаві (в цій частині рішення підлягає негайному виконанню), вийшовши на роботу після лікування, дізнався, що до подальшої роботи мене не допустять, аргументуючи це тим же наказом директора Бюро, який, власне, суд і скасував, - написав згодом у Facebook Володимир Тимошко.

ВЕНЕДІКТОВІЙ ПОСКАРЖИЛИСЬ НА ПІДЛЕГЛИХ ІЗ ТУ ДБР У ПОЛТАВІ (ДОКУМЕНТ)