» Військова прокуратура взялася за корупцію дрібних чиновників Держлісагенства

01 липень 2022, П'ятниця, 16:57

Військова прокуратура взялася за корупцію дрібних чиновників Держлісагенства

22 Серпня 2018г.
НОВИНА-21.08.2018-1-1

За процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України затримано спеціаліста відділу технічної політики та охорони праці Київського обласного та по місту Києву Управління лісового та мисливського господарства Держлісагенства України. Вказана службова особа затримана безпосередньо під час отримання 10 тис грн неправомірної вигоди від громадянина України, що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ВП ЦРУ.

Затримання проводилось слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Київській області ДЗЕ Нацполіції України.

Установлено, що вказаний працівник Держлісагентства впродовж серпня 2018 року вимагав від представника одного з приватних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн за сприяння в погодженні документів щодо надання в оренду нерухомого майна (а саме - комплексу) яке належить даному господарству.

Одержана затриманим сума неправомірної вигоди вилучена у повному обсязі, - йдеться в офіційному релізі. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

"Військова прокуратура і жнець, і швець, і на дуді гравець. Усе, що завгодно, крім того, що потрібно. Шановні, займіться краще проблемами корупції у сфері забезпечення військовослужбовців житлом. Вони вам подякують за це. І ви хоч трохи виправдаєте своє справжнє призначення", - так відкоментував у соцмережі згадану антикорупційну операцію експерт воєнної юстиції Анатолій Маркевич.