Вперше керівником пенітенціарної системи стала жінка - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июнь 2020, Четверг, 21:53

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Вперше керівником пенітенціарної системи стала жінка

18 марта 2020г.

Заступник міністра юстиції Олена Висоцька очолила пенітенціарну систему Мін’юсту. Про це повідомляє Резонанс 18 березня з посиланням на Судово-юридичну газету.

В. о. Державного секретаря Міністерства юстиції Людмила Кравченко представила новий розподіл повноважень. Зокрема повноваження з формування та реалізації політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації з 16 березня 2020 року переходять до заступника міністра юстиції Висоцької Олени Володимирівни. Про це повідомляє прес-центр Мін’юсту.

Зі свого боку Олена Висоцька представила свою команду та звернула особливу увагу на пріоритетні напрями роботи, а саме – боротьбу з хабарництвом та заходи із попередження потрапляння вірусу COVID-19 в установи виконання покарань, колонії, виправні центри та СІЗО.

Так, з метою запобігання поширення вірусу спілкування засуджених з родичами відбуватиметься через засоби відеозв'язку. Крім того, максимально обмежується відвідування. Судові наради проходитимуть через конференц-зв'язок.