13 квітень 2024, Субота, 18:20

У січні до органів судової влади намагались пронести понад 8 тис заборонених предметів

8 Лютого 2021г.
1069348 News

У січні 2021 року відвідувачі органів та установ судової влади намагалися пронести до них 8 250 заборонених предметів, що майже на дві тисячі предметів менше, ніж у грудні минулого року. Можна припустити, що таке зменшення пов’язане з великою кількістю вихідних та святкових днів у січні, коли судові установи не працювали.

Про це повідомляє Резонанс 8 лютого із посиланням на прес-центр Судової влади України

Як повідомили в управлінні забезпечення безпеки учасників судового процесу центрального органу управління Служби судової охорони, у січні найбільше заборонених предметів було попереджено до пронесення в органи й установи судової влади міста Києва й Київської області (894 од.), Харківської (2 243 од.), Дніпропетровської (1 941 од.), Одеської (471 од.) та Запорізької областей (458 од.). Водночас протягом останніх чотирьох місяців спостерігається стійка поступова тенденція зменшення кількості спроб пронесення заборонених предметів до судів міста Києва та Київської області.

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти в січні до судових установ, становлять: ножі – 2 745 од., набої – 2 533 од., балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, – 1 622 од., пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, – 469 од. Також у січні судові охоронці не допустили пронесення до органів системи правосуддя 45 од. електрошокових пристроїв, 21 од. пневматичної і газової зброї, 19 од. вогнепальної зброї та 48 од. травматичної зброї. Були й намагання пронести піротехнічні вироби (фаєри), металеві та дерев’яні палиці й бити, ножиці та викрутки тощо.

В той же час в Івано-Франківській області не було зафіксовано жодної спроби пронесення до органів та установ судової влади заборонених предметів. Також найменше намагались пронести заборонені предмети до установ судової влади Чернівецької області (15 од.) та Волинської області (17 од.).

Служба судової охорони вкотре нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram