14 червень 2024, П'ятниця, 09:40

За матеріалами Резонансу ДБР розпочало розслідування

18 Лютого 2019г.
Роман Даниленко
Роман Даниленко

Центральним апаратом Державного бюро розслідувань 18 лютого 2019 року до ЄРДР внесено інформацію про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України за фактом публікації на сайті Резонанс журналістського розслідування Ярослава Берендакова НА ДЕЖУРСТВО БЕЗ ОРУЖИЯ: КТО ОТВЕТИТ ЗА ХАЛАТНОСТЬ.

Про це повідомила перший заступник Директора ДБР Ольга Варченко і соцмережі Facebook, оприлюднивши копію відповідного документу.

У Єдиному реєстрі досудових розслідувань вказано, що "відповідно до повідомлення розміщеного на сайті Резонанс встановлено, що 24.02.2018 за вказівкою керівництва Управління патрульної служби в Одеській області Департаменту патрульної поліції НПУ інспектор роти №4 Даниленко Р.В. заступив на службу без отримання табельної вогнепальної зброї". На чергуванні на Привокзальній площі у Одесі, патрульний Даниленко "під час охорони громадського порядку отримав від футбольних фанатів тілесні ушкодження".

ДБР ПОВІДОМИЛО ПРО ПІДОЗРУ ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ЗА НАСИЛЬСТВО БІЛЯ ПОДІЛСЬКОГО ВІДДІЛУ