» За підбурювання підлеглого до корупції затримано керівника відділу поліції Запорізької області

03 липень 2022, Неділя, 10:48

За підбурювання підлеглого до корупції затримано керівника відділу поліції Запорізької області

21 Грудня 2018г.
aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vYmZhMmI2NWJjOGIzYzM5MWU3MTE3ZWY5My9pbWFnZXMvNWJiZjQ2MDktYmJjYi00ODhhLTk3Y2EtZDc0MjExZjBkMGM0LmpwZw

Слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань викрито та затримано начальника Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області за підбурювання підлеглого до вимагання та одержання неправомірної вигоди. Про це Резонансу повідомили у ДБР.

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України посадовця затримано після отримання ним неправомірної вигоди від підлеглого у власному службовому кабінеті.

За попередніми даними, вказаний поліцейський систематично підбурював свого підлеглого до вимагання та одержання неправомірної вигоди від осіб, які займаються підприємницькою діяльністю.

Під час отримання чергової неправомірної вигоди у сумі 11 000 гривень та 150 доларів США він був затриманий слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено.

На даний час проводяться першочергові слідчі та інші процесуальні дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Затриманому інкримінують дві статті Кримінального кодексу України: частина 4 статті 27 (підбурювання до скоєння злочину) та частина 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

У разі доведення вини поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.