» «Зе перебіжчик» – Олександр Ковальчук округ 152 м.Рівне

30 червень 2022, Четвер, 19:31

«Зе перебіжчик» – Олександр Ковальчук округ 152 м.Рівне

16 Липня 2019г.
1

Джерело

Останні події в державі пов'язані з виборами президента України та розгромної перемоги на них Володимира Зеленського над своїм конкурентом та конкурентом всієї країни Петром Порошенком, продемонстрували, що стара система з її обличчями зовсім вже «дістали» українців.

Давно вже ніхто не вірить в пусті обіцянки влади, набридло чути постійний політичний популізм деяких політиків, які своїми діями дискредитували саму ідею парламентаризму. Зашкалювання корупції, неможливість добитися справедливості в жодному органі влади, продажність суддів, хабарі правоохоронцям, паралізовані антикорупційні органи, блокування люстрації та очищення влади, відсутність соціального ліфту і можливості для молоді та новим обличчям потрапити у владу, аби хоч якось змінити стан в державі - все це є наслідком попереднього правління «Партії Регіонів» з Януковичем та його товариша і засновника регіоналів, колишнього президента Порошенка з його «Солідарністю».

Як ми бачили за останніх 5 років, Порошенко не тільки зрадив ідеали Майдану і Революції Гідності, але й реанімував у владі всіх «попєрєдніков» Януковича, при чому ще й добре заробив на їх "імунітеті", гарантованої недоторканності з боку правоохоронних органів.

Але це вже інша історія, з якою ми ще будемо довго розбиратися.

Рейтинг партії «Слуга Народу» після президентських виборів дещо впав, але все одно має значну перевагу над іншими партіями. Тому очевидно, щоб мати максимальну кількість депутатів своєї партії у новій раді, Президент Зеленський і проводить позачергові вибори, щоб створити відповідну монополію у владі, яка в подальшому дасть зворотній ефект, і зіграє проти самого Зеленського і його «Слуги народу», як ми це вже спостерігали неодноразово на прикладах  «Нашої України», «Пратії регіонів» та «Блока Петра Порошенка».

Цьому звісно є кілька вагомих причин.

Так, на оголошений відбір кандидатів до Верховної ради у списки партії потрапило багато старих облич, людей які пов'язані із старою системою, РЕГІОНАЛами, БППшніками, перебіжчики з різних політичних партій та проектів, які не мають жодних ідеологій, політичних переконань, а є лише «Зе пристосуванцями» та «Зе перебіжчиками», які в потрібний час підлаштувалися під новий, поки що, актуальний Бренд «Зе».

Звісно, після деякого розголосу у ЗМІ та громадськості, кілька одіозних кандидатів були зняті з виборчих перегонів, але за такий короткий час перевірити всіх, навіть самій партії, дуже важко, а тому ми проаналізували кілька кандидатів по округам і помітили не зовсім добру тенденцію.

Так, по мажоритарному округу №152 (місто Рівне) йде від команди «Зе» та партії «Слуга народу» такий собі Олександр Ковальчук.

На перший погляд ніби "нове обличчя" освіта та робота за фахом в Сполучених Штатах, з офіційної біографії нічого підозрілого немає, але це все на перший погляд.

Нас більше зацікавила неофіційна, навмисно не згадана цікава інформація з його життя та політичної діяльності, яка наймовірніше прихована від самої партії «Слуга народу», та усієї команди «Зе».

Звісно зрозуміло, що «ЗеКовальчук» це ніяке не «нове обличчя», а тим більше і несамостійний кандидат, що здається на перший погляд, який, в залежності від політичної ситуації, неодноразово змінював свої переконання і погляди, підлаштовувався під ту чи іншу політичну силу, яка на той час мала високі рейтинги, і далі зраджував та перебігав до іншої більш рейтингової. Це було під час правління і «Помаранчевих», і «Регіоналів», і «Солідарності» Порошенка, і як бачимо це відбувається з командою «Зе».

«Зе Олександр Ковальчук» - є звичайним «політичним комерсантом» і «пристосуванцем», який не має відповідних моральних та політичних принципів, ідейних та патріотичних переконань, має схильність до зради, політичної нестабільності, що є вкрай негативним з огляду на майбутню зраду «своєї» партії "Слуга народу" та особливо виборців округу де балотується.

І так: 2010 рік - ЗЕ Олександр Ковальчук – «Наша Україна»

Нам вдалося дізнатися, що "ЗеКовальчук" у 2010-2011 роках був помічником народного депутата України на платній основі Віктора Матчука, члена блоку "Наша Україна - Народна самооборона", колишнього очільника Рівненської обладміністрації. Після падіння рейтингу помаранчевих, Ковальчук зрадив їх та перебіг під «кришу» регіоналів.

2011 рік - ЗЕ Олександр Ковальчук - " Партія регіонів"

Нам довелося дізнатися про тісні зв'язки та співпрацю «ЗеКовальчука» з колишнім нардепом від «Партії регіонів» Юрієм Благодирем, де Ковальчук стає його довіреною особою, як представника фракції «Партії регіонів» у Верховній раді.

Нагадаємо, що Благодир в 2014 році під час революційних подій голосував за «Диктаторські закони» 16 січня проти Майданівців. Тому і не дивно, що ЗеКовальчук постійно уникає питання, чим саме він займався і де був під час «Революцїї Гідності» будучи в команді регіоналів.

 

За рік Ковальчук настільки наблизився до Благодиря, що нардеп довірив бути йому своїм «смотрящим» за власним бізнесом на Рівненщині у Групі компаній «Кратос» та сільськогосподарського підприємства «Імені Воловікова».

 

Також відомо, що Благодиря і Ковальчука пов’язують вже і родині стосунки, адже Ковальчук похрестив сина Благодиря – Максима.

З неофіційних джерел відомо, що виборчу компанію «ЗеКовальчука - Слуги народу» фінансує Юрій Благодир та наближені до нього люди.

Одним словом – незалежні "нові обличчя".

Знаковим є і те, що Ковальчук в 2011 році під час правління Януковича був «поставленим» одним з директорів Державного підприємства "Укррезерв" саме своїм родичем та «кришею» Юрієм Благодирем. Це досить потужна посада і без погодження тодішнього Кабінету Міністрів Азарова призначення було б неможливе.

В той час коли вся країна, всі патріоти боролися із злочинним режимом Януковича – «ЗеКовальчук» спокійно співпрацював із режимом, був слугою не народу України, а корумпованої злочинної влади регіоналів.

2015 рік - ЗЕ Олександр Ковальчук – «БПП-Солідарність».

Знаковим є те, що після падіння режиму Януковича Ковальчук проявив в черговий раз свій політичний хист пристосуванця та зрадника і швидко переорієнтувався на тодішнього президента Порошенка і його політичну партію. Навіть був кандидатом до Рівненської облради від «БПП-Солідарність» і в чергове розповідав про свою «професійність», «принциповість», слугування народу, але не гребуючи підтримкою стосунків та співпрацею з колишніми регіоналами. Після провального програшу президентських виборів Ковальчук відхрестився від БПП Порошенка і спокійненько «ПОБІГ ДО ЗЕ».

Просто дуже "Принциповий" – «Зе кандидат Ковальчук».

2019 рік - ЗЕ Олександр Ковальчук – «Слуга народу».

Як ми бачимо «нове-старе обличчя» кандидата «Слуги народу» по 152 округу, місто Рівне Олександра Ковальчука, не таке й вже «нове» і «свіже» у політиці. Олександр вже доволі «талановитий політичний пристосуванець», який підлаштовується під любі реалії політичної ситуації в країні.

На нашу думку керівництво партії «Слуга народу» і особисто Дмитро Разумков, має ретельніше придивитися до даного кандидата від партії, його біографію і діяльність направлену, м’яко кажучи, не на користь партії та громади.

Виникає наступне логічне питання, на кого в наступні вибори принципово проміняє партію «Слуга народу», «ЗеПеребіжчик» Олександр Ковальчук?

Хочеться зазначити і кілька ключових меседжів та відповідей на питання виборців «Зе кандидата Ковальчука», а саме:

1) На чітке запитання стосовно повернення назв проспектів Жукова і Ватутіна в Києві та процесу «декомунізацію» – відповідь неоднозначна «Це суди вирішують».

2) По питання призначення у новій команді люстрованих чиновників старої влади – відповідь проігнорована.

3) На запитання оприлюднення своєї податкової декларації – відповідь однозначно «Ні».

4) Питання щодо перегляду зменшення квот на українське мовлення і правок до Мовного закону – відповідь проігнорована.

5) В презентаційному ролику «ЗеКовальчук» наголошує, що не був і не мав жодного відношення до політичних партій і проектів, не йшов і не балотувався, що є відвертою брехнею – відповідь проігнорована.

6) На чітке питання по виборчій компанії кого «ЗеКовальчук» має «ЗРОБИТИ ЇХ ЩЕ РАЗ», «ЇХ» - це хто колишні його кумири Порошенко і Янукович, чи патріоти і Майданівці? – відповідь проігнорована.

Ось ми навели декілька основних рис характеру та «принципової надійності» чергового «Зе кандидата Олександра Ковальчука».

Якщо людина міняє свою політичну забарвленість і бігає як Фьодирич по «політичним проектам-пенькам» та зраджує їх для власної вигоди, то в такому випадку, зрадити виборців це найпростіше, адже відповідальності перед вами він не матиме ніякої.

Будьте пильні та не голосуйте за «ЗЕ перебіжчика та пристосуванця Олександра Ковальчука».