Адвокати Фірташа намагаються затягнути його екстрадіцію до США - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 апрель 2020, Среда, 03:40

Адвокати Фірташа намагаються затягнути його екстрадіцію до США

14 ноября 2019г.

Екстрадицію українського олігірха Дмитра Фірташа до Сполучених Штатів Америки затягують його адвокати, а не австрійська сторона.

Про це заявив міністр закордонних справ Австрії Александр Шалленберг на прес-конференції, передає Резонанс із посиланням на видання Українська правда.

"Що стосується питання Фірташа, то міністерство юстиції Австрії уже прийняло відповідну постанову про екстрадицію пана Фірташа. Але Фірташ та його адвокати, відповідно, затягують цей процес і наполягають на перегляді справи", - зазначив голова австрійського МЗС.

Щойно всі судові процеси будуть завершені й відповідні силові структури отримають рішення суду, тоді буде прийнято рішення про екстрадицію, додав А.Шалленберг.

За даними УП, від джерел з оточення Д.Фірташа, його адвокати подали новий позов про скасування рішення про екстрадицію за нововиявленими обставинами.

Однією з таких обставин є свідчення екс-генпрокурора Віктора Шокіна, в яких він заявив, що Д.Фірташа переслідувала адміністрація Барака Обами, зокрема віце-президент США Джозеф Байден.

Нагадаємо, США звинувачує Д.Фірташа у дачі хабара 18,5 млн дол.. за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.