Голова Укрексімбанку вийшов з-під варти - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 16:19

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Голова Укрексімбанку вийшов з-під варти

19 ноября 2019г.

Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти голову правління державного Укрексімбанку Олександра Гриценка під заставу 3 млн грн.

Таким чином суд не задовольнив клопотання прокуратури, яка пропонувала запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 100 млн грн або взяття його під варту на 50 днів, повідомляє Резонанс.

У О.Гриценка є 5 днів для внесення застави. Суддя також зобов'язав підозрюваного не відлучатися з Києва, не спілкуватися зі свідками, здати паспорти і документи для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю, а також повідомляти прокурора про зміну місця проживання та місця роботи.

СБУ затримала О.Гриценка 16 листопада за дорученням Генеральної прокуратури України в межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.5 ст.191, ч.3 ст.209 КК.

Згодом у СБУ заявили, що О.Гриценка затримано за підозрою у сприянні легалізації доходів, одержаних незаконним шляхом високопосадовцями часів В.Януковича.