13 декабрь 2018, Четверг, 10:10

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Львівський суддя збив пішохода та втік із місця ДТП?

14 марта 2018г.

Суддя Галицького районного суду міста Львова Віталій Радченко здійснив наїзд на пішохода та зник з місця ДТП. Не виключено, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це Суддівству повідомив потерпілий Ярослав Шліхта.

Зі слів потерпілого, цей інцидент стався 12 грудня минулого року на вулиці Олени Степанівни біля перехрестя з вулицею Братів Міхновських неподалік будівлі Галицького райсуду.

«Я переходив дорогу, саме у цей момент там велися дорожні роботи. І тоді мене збив чорний Хюндай Tucson. Я впав, був у шоковому стані. А водій навіть не пригальмував. Навпаки додав газу і зник з місця ДТП», – заявив Я. Шліхта. За його словами, того ж дня він звернувся до найближчого медичного закладу, де пройшов медичний огляд. Згідно з довідкою, виданою Шліхті у Міському травматологічном пункті №2 м. Львова, медики констатували забій лівого надпліччя, а також забійне садно лобної ділянки справа.

«Я розповів медикам про причину цих травм, але вони не повідомили поліцію про ДТП і мене відмовили. Мовляв, у місті всі знають це авто і його водія. Що у нього є зв’язки. Ніхто не хотів отримати проблеми на свою голову», – додав Шліхта.

Через декілька днів після ДТП потерпілий у дворі Галицького суду випадково побачив і впізнав авто, яке вчинило наїзд. У нього були пошкодження з правого боку. «Розпитавши людей, що курили поблизу, чий це автомобіль, я дійшов до висновку, що наїзд скоїв суддя цього суду Віталій Радченко. Тоді я вже написав заяву до поліції», – згадує чоловік.

Резонанс намагається отримати коментар цієї ситуації у Національної поліції України.

Фото

НЕДОТОРКАНІ НА АВТОШЛЯХАХ