Офіцер СБУ торгував службовою інформацією - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 октябрь 2019, Понедельник, 22:49

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Офіцер СБУ торгував службовою інформацією

11 июля 2019г.

Слідчі ДБР за допомогою оперативників УВБ Служба безпеки України та прокурорів Головної військової прокуратури встановили, що працівник СБУ продавав детальні дані про телефонні дзвінки з мобільних телефонів громадян.

Про це повідомила у соцмережі перший заступник директора ДБР Ольга Варченко у соцмережі, передає Резонанс. Таким чином офіцер порушив закон України "Про інформацію”", розкрив таємницю телефонних розмов, зазначила вона.

Щоб не викликати підозр, правоохоронець підробляв офіційні письмові запити на надання інформації про телефонні розмови, які нібито були необхідні для розслідування.

У переліку його замовлень були досить відомі в Україні особи, уточнила О.Варченко. Розцінки встановлювавались від 2,5 до 5 тис. грн за виписку.

Зараз передали матеріали розлідування стороні захисту для ознайомлення. Перед законом правоохоронець відповідатиме за ч.2 ст.28, ч.2 ст.163, ч.2 ст. 368 та ч.1 ст.366 ККУ.