Олександра Вілкула захищає адвокат Олексій Баганець — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

08 август 2020, Суббота, 17:40

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Олександра Вілкула захищає адвокат Олексій Баганець

8 октября 2018г.

Народного депутата Олександра Вілкула, подання на зняття депутатської недоторканності з якого сьогодні розгляне регламентний комітет Верховної Ради, захищатиме адвокат Олексій Баганець, який у 2010-2012 рр був захисником нинішнього генпрокурора Юрія Луценка, обвинуваченого режимом Януковича в посадових злочинах.

Про це написав сам Олександр Вілкул, анонсуючи пряму трансляцію засідання комітету на своїй сторінці в мережі Фейсбук. Саме засідання комітету ВР розпочнеться сьогодні, 8 жовтня 2018 року о 14:00, - інформує Резонанс із посиланням на LB.ua.

"Цей важливий день хочу почати зі слів подяки всім, хто підтримує мене в цей непростий час. [Зокрема,] Адвокату Олексію Васильовичу Баганцю, який свого часу захищав нинішнього генпрокурора Луценка. Зараз Олексій Васильович підтримує мене. Його сильній професійній команді, яка, впевнений, чітко доведе юридичну неспроможність так званих звинувачень", - написав Вілкул на своїй фейсбук-сторінці.

"Сьогодні мені належить дати бій машині політичних репресій, запущеній у дію владою, що доживає свій короткий вік. Чи рівні сили в цьому бою? Як сказати: на їхньому боці - апарат примусу, наружка, прослушка, обшуки, арешти, лояльні ЗМІ, крикливці-«патріоти» і т.д. На моєму боці: правда, люди (всі, що не вірять ні словам, ні справам моїх обвинувачів), моя рішучість відстоювати свою честь і продовжувати політичну боротьбу. А це не так уже й мало, погодьтеся", - зазначив співголова "Опозиційного блоку".

Народний депутат, співголова фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді також висловив упевненість, що після сьогоднішнього засідання регламентного комітету у спостерігачів "з'явиться набагато більше доказів того, що ця влада слабка і некомпетентна". "А отже, скоро це все закінчиться", - додав О. Вілкул.

ОЛЕКСАНДР ВІЛКУЛ: ПЕРЕДВИБОРНА «ЗАЧИСТКА» ОПОЗИЦІЙНОГО ПОЛЯ РОЗПОЧАЛАСЬ ІЗ БРУТАЛЬНИХ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ

Як повідомив на засіданні регламентного комітету ВР Генпрокурор Юрій Луценко, народний депутат України О. Вілкул підозрюється у тому, що внаслідок його протиправних дій, як голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, земельні ділянки незаконно вибули із колективної власності членів (пайовиків) КСП ім. Горького та колгоспу-комбінату «Катеринівський». Крім того, внаслідок незаконної передачі земельних ділянок в оренду ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат», було знищено родючий шар ґрунту при проведенні гірничих робіт підприємством, внаслідок чого державі завдано збитків на суму 486 тис грн. Також в результаті дій вказаної особи, яка займала посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, спричинено збитки громадським інтересам у вигляді ненадходження втрат сільськогосподарського виробництва внаслідок зміни цільового призначення земельних ділянок на загальну суму понад 5,1 млн грн. Таким чином, було вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України.